360 Derece İş Sağlığı Güvenliği Mevzuata Uyum Denetimi

Her işletme, kendi iş sağlığı güvenliği kültürü içerisinde farklı gerekçelerden ötürü üçüncü göz denetimine ihtiyaç duymaktadır. Söz konusu denetimler, işletme içerisindeki konusundaki uzman kişilerin meslek körlüğünün önüne geçmek veya bilgilerini tazelemek ve eksiklerini görmek için yapılabilmektedir. Bu bir nevi İSG Ekibinin performansını izlemek açısından da anlamlı bir çalışmadır.

ONE Safety, işletmeniz kaç kişi, kaç lokasyonda, ne iş yaparsa yapsın tüm Ulusal İş Sağlığı Güvenliği Mevzuatını ve bağlı mevzuatları kapsamına alarak işletmenizi sayfa sayfa, alan alan denetler, özlük dosyalarından eğitimlere, makine ekipmanlardan çalışanlara kadar bir çok başlıkta 1000 lerce soru sorarak işletmenin karnesini çıkarır.

İSG çalışmalarınıza da ışık tutabilecek söz konusu çalışma ile gözünüzden kaçan aksaklıkları farkeden, risk değerlendirmenizi güncelleyebilirsiniz.

Öte yandan Yönetim Kademesi için hazırlanan konsolide raporlar ile de İşletme Sahiplerine veya Yönetim Kurullarına kısa hap bilgi ve grafiklerle işletmenizin mevcut durumunu raporluyoruz.

Sizler de işletmenizin her şartta denetimlere hazır olması, iş kazası ve meslek hastalıklarını önlemede gözden kaçan hususların yakalanması ve tazminat masraflarının düşürülmesi için tarafımıza iletişime geçebilir veya teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Hızlı Teklif İsteyin

İletişim formumuzu doldurarak bize mesaj gönderin. Ürün veya hizmetlerimiz için hızlı ve kolay teklif alın.