Hasta Nakil Ambulansı Kiralama

Hasta nakil ambulansı belirli donanımlara sahip olması gerekir. Hasta nakil ambulanslarının Karayolu Trafik Kanununa uygun olması şarttır ve 5 yaşından daha eski model araçlara ruhsat verilmemektedir. Ambulans ruhsatı almış araçların 2 yılda bir teknik ve tıbbi araç/gereç muayenelerin yapılması gereklidir.

ONE Safety’de hizmet veren tüm ambulanslar gerekli şartları tam olarak taşımaktadır. Tıbbi ekipmanlarımız eksiksizdir. Hastanın rahat etmesi için araçlardaki hasta kabini uzunluk, genişlik ve yükseklikler belli standartlardadır. Araçta siren cihazı ile aracın ön ve arka kısmında mavi renkte tepe lambası bulunmaktadır.

Bu donanım, sıkışık trafikte yolu açmak için kullanılmaktadır. Böylece hasta, nakledileceği yere kısa sürede ulaştırılabilmektedir.

Hastalar bir noktadan başka bir noktaya taşınırken tedaviden kopmamaları çok önemlidir bunun için özel hasta nakil ambulansları mini bir hastane gibi olmalıdır, gerek hasta nakil ambulansının içindeki tıbbi ekipmanlar gerekse hasta nakil ambulansında bulunan uzman sağlık personeli bu konuda yeterli olmalıdır. ONE Safety olarak hasta nakil ambulanslarımızda hastanın güvenle naklini sağlamaktayız. Hasta Nakil Ambulanslarımız T.C. Sağlık Bakanlığı 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak hazırlanmış ve bakanlıkça ruhsatlandırılmıştır.

Hızlı Teklif İsteyin

İletişim formumuzu doldurarak bize mesaj gönderin. Ürün veya hizmetlerimiz için hızlı ve kolay teklif alın.