İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımı

One Safety tarafından sunulan İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımı firmanızdaki iş sağlığı ve güvenliği süreçlerine yönelik gereklilikleri karşılayabilecek şekilde yapılandırılmış servis tabanlı bir yazılım platformudur.

İş sağlığı ve güvenliği süreçlerinin yönetimi için bütünleşik ve kurumsal bir yazılım çözümü olarak kullanılabileceği gibi, firmanızın büyüklüğüne göre ölçeklendirilebilen yahut özel ve yasal gereksinimlerinize odaklanan bağımsız bir çözüm olarak kullanılabilir.

Benzersiz Özelliklerimiz

Uyumlu Ekran Tasarımı

Yazılımımız tüm ekranlara uyumlu bir tasarıma sahiptir. Bu sayede cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarda aynı performans göstererek benzersiz bir kullanıcı deneyimi sağlar. 

Hızlı Arama Motoru

Yazılım içerisindeki arama motoru aradığınız her konuyu bulmanıza yardımcı olur. Anahtar kelimeleri içeren linkler sonuç sayfasında kolayca görüntülenir.

Role Özel Arayüz

Yazılımımız kullanıcılar için farklı rolleri desteklemektedir. Bu sayede Uzman veya Hekimler kendilerine atanan görevleri kolayca görebilir. Koordinatörler ise bunları görüntüleyebilir, tarihleri değiştirebilir, ihtiyaç duydukları bilgileri ekleyebilir veya görevleri izleyebilirler.

Standartlara Uygun Form ve Şablonlar

Uzmanlar ve Hekimler iş akışının her adımı için uluslararası metodolojiler ve sağlık verisi standartlarına uygun hazırlanan şablonlar ve formlardan yararlanabilirler.

Özelleştirilebilir Modüler

Yazılımımız modüler yapıda kurgulanmıştır. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçlarına göre hangi modülleri kullanacağını kolayca belirleyebilirler. Ayrıca oluşturulacak yeni modüller kullanıcıların tarafına otomatik olarak sunulur.

Özelleştirilebilir Yazılım

Yazılımımız kurumunuzun iş yapma biçimine göre modellenerek kurumunuza özel bir yazılım haline getirilebilir.  Alanında uzman profesyoneller ek ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, projelendirilmesi ve devreye alınması için size tüm süreçte destek olur.

Excel Formatında Yükleme​

Verilerinizi Excel formatında saniyeler içinde sisteme transfer eder ve hemen çalışmaya başlarsınız. Excel formatında bilgi yükleme ve rapor indirme yapabileceğiniz gibi, raporlarınızı text formatında kopyalayıp isterseniz PDF halinde de indirebilirsiniz.​

Görev Atama

İş bölümü ya da işten ayrılma gibi her ne sebeple olursa olsun görevlerinizin tümünü veya bir kısmını kolaylıkla başka bir çalışana aktarabilirsiniz.

Akıllı Takvim

Çalışanların görevleri takvim üzerinden izlenebilir, çalışan takvim planlaması yapılabilir. Sürükle bırak yöntemi ile takvim üzerinde görevlerin tarihleri değiştirilebilir.

Eğitim Takibi

Platform size zorunlu eğitimleri hatırlatır ve istediğiniz eğitimi planlayabilmenizi sağlar.

Kurallar

İş sağlığı ve güvenliği kurulu, acil durum ekipleri gibi tüm atamalar platform içinden yapılabilir ve takip edilebilir.

Göstergeler

Akıllı göstergeler ile firmanızın iş sağlığı ve güvenliği performansını takip edebilir ve tesislerinizin performanlarını karşılaştırabilirsiniz.

DÖF Takibi

İlgili tarihler geldiği zaman uyarı verilmesinin yanı sıra, firma tarafında kullanıcılara atama yapılması ve bu kullanıcıların faaliyetleri takibi de mümkündür.

Kimyasallar & Tehlikeleri

Sık kullanılan kimyasallar, mesleki hastalıklar ve tetkiklerin ilişkisi, sistem içinde kuruludur. Kullanılan kimyasalla ilgili olabilecek hastalıklar ve tetkik listesi otomatik olarak görüntülenir.

Çalışanlara Ait Sağlık Dosyası

Her çalışana ait dosya içerisinde, çalışanların geçirmiş olduğu muayeneler, kronik hastalıkları, kullandıkları reçeteler ve dahil oldukları risk grupları, eğitim durumları gibi bilgiler yer almaktadır.

SaaS - Software as a Service

SAAS modeli sayesinde, bu modelde çalışmak isteyen müşteriler için herhangi bir kurulum maliyeti ve sunucu masrafı oluşturmadan, hemen kullanılmaya başlanabilir.

Güncelleme & Yedekleme

Güncellemeler anlık olarak sizlere yansıtıldığı gibi internet kesintisi veya olası afetlere karşı bilgi yedeklemenize gerek kalmaz. Tüm bilgileriniz güvence altındadır.

Bulut, Ölçeklenebilirlik & NoSQL

Bulut teknolojisi ölçeklenebilirlik sağlar. SAAS'den farklı bir konsept olan bu ölçeklenebilirlik, ilişkisel veritabanları ile sağlanamaz. NoSQL kullanan Perfektive sonsuz ölçeklenebilirliğe sahiptir.

JAVA Tabanlı

SAAS modelini tercih etmeyenler için, sunucu tarafı Java ile geliştirilmiş olan Perfective, bu sayede her sunucu platformunda çalışabilir.

Sitenize Entegre Olur

SOA (Service Oriented Architecture) ile inşa edilmiş Perfektive, bu özelliği sayesinde diğer sistemlere entegre olabilir.

SOA (Service Oriented Architecture)

Servisler tarafında JAXB, JAXWS, JAXRS gibi bileşenler kullanılmıştır.

Hızlı Teklif İsteyin

İletişim formumuzu doldurarak bize mesaj gönderin. Ürün veya hizmetlerimiz için hızlı ve kolay teklif alın.