Sabit (Proje Bazlı) Ambulans Kiralama

Her işletme kendi ihtiyaçları doğrultusunda farklı gerekçelerle ambulans kiralama ihtiyacı duyabilir. Alışveriş merkezleri, spor salonları, spor merkezleri, tıp merkezleri, hastaneler, fabrikalar, şantiyeler, maden arama şantiyeleri veya şehir dışı altyapı inşaatları ve devlet kurumları için ambulans kiralanması mümkündür. ONE Safety olarak, ambulanslarımızı sağlık personelli veya personelsiz olarak kiralayabilmekteyiz.

Kiralık ambulans fiyatları, gidilecek yere ve bulundurdukları donanıma, personelli olup olmadıklarına ve o lokasyonda ne kadar kalacaklarına bağlı olarak değişmektedir. En uygun seçenek için ONE Safety müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Ambulans kiralama hizmetinden hasta nakil ambulansı şeklinde de yararlanmak mümkündür. Kiralama hizmetinden yararlanılırken ambulansın hangi amaç doğrultusunda kullanılacağının belirtilmesi gerekmektedir. Firmamız, ambulans kiralama talebinin türüne göre ambulansı tasarlayarak belirtilen adrese ulaştırmaktadır.

Hasta nakil ambulansı, acil tıbbi müdahale gerektirmeyen hasta veya yaralıların nakli amacıyla kullanılan, en az 1 sağlık personeli bulundurulan, belli teknik ve tıbbi ekipmana sahip olan araçlardır. Hasta nakil ambulanslarımızı Tıp merkezleri ve hastaneler de kiralayabilmektedir. Firmamız, kiralık ambulansın Hasta nakil ambulansı olarak kiralanması durumunda ihtiyaç duyulan hizmetin türüne göre; telsiz ya da telefon gibi haberleşme cihazları, aracın kullanım amacını belirten fosforlu yazı ve işaretler, medikal ekipmanları ve araç takip / navigasyon sistemlerini araca yerleştirmektedir.

Tıbbi Danışmanlık ve Diğer Sağlık Hizmetleri

Tıbbi danışmanlık ve medikal escortluk gibi yeni hizmet seçeneklerimiz de özel ambulans kiralama fiyatları kapsamındadır. Hastaların özel durumları göz önüne alınarak, hiç bir zarar görmeden gereken sağlık kuruluşlarına nakil edilmesi ana hizmet konularımızdandır. Ambulanslarımız belirtilen adreslere tam zamanında gelmekte ve kiralanan süre boyunca hizmete açık halde tutulmaktadır. Nabız, tansiyon gibi vital bulguların günlük takibi ve tıbbi bakımlar da ambulansların
içerisinde gerçekleştirilir. Uzun mesafeli şehirlerarası nakil işlemlerinde de en az bir sağlık personeli sürekli olarak hastanın başında bekler.

Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine uygun hizmet veren ONE Safety, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak görev yapmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarla özel hizmet sunan kuruluşumuz, 1999 yılından bu yana elde ettiği tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Hasta Nakil Ambulanslarında aranan özellikler

  • Sağlık Bakanlığı ruhsatı
  • Tam donanımlı medikal ekipman
  • Uzman medikal personel

Ambulans Kiralama Fiyatları

Özel ambulans fiyatını belirleyen bir kaç unsur vardır. Ambulans kiralama fiyatı etkileyen en önemli faktör naklin yapılacağı mesafenin kaç kilometre olduğudur. Genellikle uygulanan ambulans fiyat belirleme yöntemi sabit bir açılış ücreti üzerine yapılan kilometreye bağlı fiyat uygulamasıdır. Ambulans kiralama fiyatını belirleyen diğer bir unsur da hastanın özel medikal ekipmana ihtiyaç duyup duymadığıdır. Ambulans kiralama fiyatlarında bir diğer etken ise şehirlerarası mesafeye bağlı sürücü ihtiyacıdır. Ambulanslar mola veremezler zira hasta taşıyorlar ve optimum süre içinde
hedef noktaya varmaları gerekir, uzun mesafelerde tek sürücü yeterli olmaz mutlaka yorulan sürücü yerine 2.sürücü bu görevi devralmak zorundadır bu durum doğal olarak Ambulans kiralama fiyatını etkilemektedir.

Kiralık Ambulanslar Şehirlerarası

Kiralık Ambulanslar il sınırları dışına “il dışı sevk” izni ile çıkabilmektedir. Sevk işlemi yapıldığında özel Ambulanslar; personelin dinlenmesi, hastanın sevk edildiği sağlık kuruluşuna yerleştirilmesi ve teknik nedenler dışında şehir dışında uzun süreli beklemesi, ambulans hizmeti vermesi yasa gereği mümkün değildir. Bunun yapılabilmesi için ilgili firmanın o şehirde de ruhsatlı Hasta Nakil Ambulans servisinin bulunması şarttır.

Hızlı Teklif İsteyin

İletişim formumuzu doldurarak bize mesaj gönderin. Ürün veya hizmetlerimiz için hızlı ve kolay teklif alın.